Szukaj

Detekory

Kontrola jakości żywności stanowi istotny element. Wpływa on zarówno na reputację marki i zdrowie konsumentów. Żywność,  którą produkujemy, musi spełniać konkretne, ustalone standardy. Rozwój technologii umożliwia nam na wprowadzanie coraz to nowszych innowacji. Pozwalają nam one na zachowanie na linii produkcyjnej niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

W naszej ofercie posiadamy detektory, które znajdą zastosowanie w branży spożywczej i są kluczowe w zachowaniu wysokiego standardu bezpieczeństwa na produkcji.

Poznaj ofertę

Ochrona linii produkcyjnej

Podczas realizacji procesu wytwarzania produktów spożywczych, kluczową rolę odgrywa utrzymanie bezpieczeństwa produkcji a co za tym idzie właściwych warunków higienicznych, m.in. w zakresie pomieszczeń, maszyn oraz personelu produkcyjnego. Nie mniej istotną kwestią jest nieustanny monitoring zagrożeń biologicznych, chemicznych oraz fizycznych w procesie produkcji, obrotu oraz składowania produktów żywnościowych. Nowoczesne kontrole uwzględniają w swoich praktykach przede wszystkim specjalistyczne systemy nadzoru, w tym system HACCP, jednak często wspomagane przez coraz bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Do tego rodzaju rozwiązań należą np. Detektory metali i Detektory x-ray. Są one kluczowym urządzeniem, używanym w przemyśle spożywczym do zapewnienia bezpieczeństwa wysokiego standardu bezpieczeństwa i jakości.

Detektory – zabezpieczenie procesu produkcyjnego

Detektor ma za zadanie identyfikację zagrożenia pojawiąjącego się na taśmie produkcyjnej, co za tym idzie ochronę zdrowia konsumentów i pracowników. Poprzez minimalizację ryzyka zagrożeń, wzrasta zaufanie do marki oraz, minimalizuje odpowiedzialność prawną.

Piekarstwo

Piekarstwo

Aby sprostać wymaganiom konsumentów i ograniczyć ewentualne reklamacje, producenci zaczęli inwestować w kontrolę bezpieczeństwa i ogólną kontrolę jakości, które można osiągnąć dzięki detektorom.

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Ciała obce mogą zanieczyścić mieszankę składników lub surowców nawet we wczesnej fazie produkcji. Wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa słodyczy i wyrobów cukierniczych wymagają systematycznego podejścia, skrupulatnej kontroli jakości oraz ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Mleczarstwo

Mleczarstwo

Kontrola surowców i składników jest konieczna, ale aby uniknąć reklamacji klientów lub masowych wycofań, należy poddać kontroli końcowe produkty mleczarskie pod kątem ewentualnych zanieczyszczeń lub braków w jakości produktów.

Produkty sypkie

Produkty sypkie

Kontrola za pomocą detektora to doskonały sposób na wykrycie wszelkich ciał obcych w produktach suchych, sypkich i sproszkowanych.

Mrożonki

Mrożonki

Aby sprostać wymaganiom konsumentów i ograniczyć ewentualne reklamacje i zwroty produktów, producenci zaczęli inwestować w kontrolę bezpieczeństwa i ogólną kontrolę jakości, które można osiągnąć dzięki detektorom ciał obcych.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa

Ochrona marki jest najważniejsza, jeśli chodzi o towary jednorodne, takie jak owoce i warzywa, dlatego producenci muszą zaostrzyć kontrolę jakości żywności.

Suplementy

Suplementy

Wizerunek marki producenta ma kluczowe znaczenie dla utrzymania przewagi nad konkurencją, zwłaszcza na popularnym rynku.

Płyny

Płyny

Odpowiednie prowadnice produktów i płynne przenoszenie to absolutne minimum, jeśli chodzi o bezproblemową kontrolę.

Mięso i owoce morza

Mięso i owoce morza

Jeśli jesteś producentem mięsa dostarczającym wołowinę, kurczaki, wieprzowinę lub owoce morza i chcesz zapobiec tak kosztownym stratom, możesz polegać na rewolucyjnych systemach kontroli X-ray lub detektorach metali.

Karmy dla zwierząt

Karmy dla zwierząt

Wszelkie uchybienia ze strony producenta, które mogą spowodować obrażenia lub krzywdę konsumentów, mogą łatwo doprowadzić do spadku zaufania do marki, kosztownych zwrotów produktów, a ostatecznie do utraty klientów i należy ich unikać za wszelką cenę.

Dania gotowe

Dania gotowe

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, konsumenci regularnie szukają gotowych do spożycia produktów spożywczych. Ze względu na szybkość przygotowania, są one idealną alternatywą. Jako producent starasz się zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa na produkcji. Detektory są idealnym rozwiązaniem.

Przekąski

Przekąski

Ponieważ przekąski są zwykle spożywane bez przygotowania, ważne jest, aby wszystkie produkty gotowe do spożycia były bezpieczne.

Kontakt