Szukaj

Zwierzęta domowe są ważnymi członkami każdego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości wzrost urbanizacji i siły nabywczej w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci pomógł napędzać przemysł karmy dla zwierząt domowych. Branża jest bardzo dochodowa. Według Transparency Market Research, światowy rynek karmy dla zwierząt domowych był wart 58,6 mld USD w 2011 roku i oczekuje się, że znacząco wzrośnie.

Karmy dla zwierząt
RYZYKO BRANŻOWE

Wytwarzanie jakichkolwiek produktów przeznaczonych dla sektora zoologicznego jest złożonym procesem i w jego toku możliwe są zanieczyszczenia. Torba z suchą karmą dla zwierząt domowych, opakowanie przysmaków dla psa i / lub karma w puszkach dla kotów mogą być zanieczyszczone kamieniami, drutami i / lub częściami ostrza podczas produkcji, co może spowodować wycofanie produktu z rynku.

Wszelkie uchybienia ze strony producenta, które mogą spowodować obrażenia lub krzywdę konsumentów, mogą łatwo doprowadzić do spadku zaufania do marki, kosztownych zwrotów produktów, a ostatecznie do utraty klientów i należy ich unikać za wszelką cenę.

Kontakt