Szukaj

Branża suplementów przeżywa obecnie boom, a złożony roczny wskaźnik wzrostu wynosi od 6 do 7%. Klienci są skłonni zapłacić za jakość zdrowej żywności, ale są też bardzo świadomi marek i trendów. Dlatego wizerunek marki producenta ma kluczowe znaczenie dla utrzymania przewagi nad konkurencją, zwłaszcza na popularnym rynku.

Suplementy
RYZYKO W BRANŻY SUPLEMENTÓW

Suplementy zwykle sprzedawane jako dobroczynne dla organizmu, pożywne i bezpieczne do spożycia. Zagrożenia obejmują kamienie, które mieszają się z surowcami podczas przetwarzania oraz zanieczyszczenia metalami, które mogą dostać się na linię produkcyjną. Niezapewnienie bezpieczeństwa produktu zagraża reputacji producenta, co może zaszkodzić sprzedaży.

Produkt zaufanej marki ułatwia konsumentom wybór spośród innych produktów. Solidna marka znacznie wspiera także sprzedaż nowych produktów. Jednak wycofywanie produktów spowodowane zanieczyszczeniami może mieć wpływ na producentów zdrowej żywności i zaszkodzić ich reputacji. Wiele z tych produktów jest zapakowanych w metalizowaną folię lub aluminium, co sprawia, że ​​wykrywanie metali w żywności jest nieskuteczne. Na szczęście systemy X-ray mogą pomóc producentom zapewnić jakość ich wyrobów – czy to batonów zdrowotnych, batonów proteinowych, proszków białkowych, czy koktaili zastępujących posiłek – i jednocześnie chronić ich markę.

Kontakt