Szukaj
Logopak East

O firmie

Znakowanie produktów i towarów to dziedzina, jaką udało nam się dokładnie zgłębić, a na bazie zdobytej wiedzy i bogatego doświadczenia stworzyliśmy doskonałe rozwiązania idealnie odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Historia produktów firmy Logopak na rynku polskim rozpoczyna się bowiem już w 1997 roku.

Firma Logopak East Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie i jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta systemów druku i naklejania etykiet – Logopak Systeme, nie tylko na terenie Polski, ale również w sąsiadujących krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

logopak siedziba


Wyjątkowe technologie

Znakowanie przemysłowe oraz automatyzacja tego procesu to nie jedyny obszar naszej działalności. Od kilku lat naszą drugą linię produktową stanowią specjalistyczne urządzenia do detekcji ciał obcych występujących w różnych produktach, m.in. żywnościowych.

W zależności od typu produktu i specyficznych wymagań Klienta stosujemy dwie innowacyjne technologie. Pierwsza z nich, związana z zaawansowanymi systemami marki Mekitec, umożliwia wykrywanie zanieczyszczeń o dużej gęstości w zróżnicowanych gabarytowo produktach. Dzięki technologii x-Ray jesteśmy w stanie wykryć zarówno bardzo małe (nawet 0,5 mm) cząsteczki metalu, jak i większe elementy chrząstek, kamieni, szkła oraz innych zanieczyszczeń.

Druga technologia, skupiająca się na wykrywaniu metali, stosowana jest w przemysłowych detektorach angielskiego producenta Fortress Technology. Urządzenia do wykrywania zanieczyszczeń wykorzystują indukcję elektromagnetyczną – w ten sposób wykrywają w produkcie metale żelazne (żelazo i jego stopy), nieżelazne (aluminium, cyna, miedź, ołów) oraz stal nierdzewną.

Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat nasz zespół zdobył wszechstronne doświadczenie, a firma pozyskała wielu usatysfakcjonowanych i lojalnych Klientów, którzy wybrali nasze produkty przed laty i wciąż trwają przy swoim wyborze. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą! W przypadku pytań oraz ewentualnych wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na zadane zapytania.Znakowanie przemysłowe to szereg praktyk i rozwiązań technologicznych, na których znamy się naprawdę dobrze. Cechuje nas wszechstronne doświadczenie w dziedzinie integracji projektów logistycznych. Komponując ofertę firmy, sięgnęliśmy po najnowocześniejsze możliwości w zakresie technologii, pozwalające dostarczać naszym Klientom produkty na miarę ich oczekiwań.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektów związanych z wykorzystaniem kodów kreskowych w magazynie. Oferujemy m.in. dedykowane drukarki i etykieciarki przemysłowe oraz urządzenia do odczytywania i przetwarzania danych zawartych w kodach kreskowych. Całość składa się na efektywną automatyzację procesu znakowania produktów i towarów, oszczędność czasu oraz sprawniejszą pracę szybkich linii produkcyjnych, magazynów, czy też centrów dystrybucyjnych.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla logistyki obejmującą następujące obszary:

  • systemy druku i naklejania etykiet,
  • oprogramowanie służące do śledzenia produkcji i efektywnego zarządzania magazynem,
  • terminale radiowe oraz sieć radiową.


Co nas wyróżnia?

Kontakt