Szukaj
Znakowanie Produktów
Czytaj więcej
Bezpieczeństwo produkcji
Czytaj więcej

Znakowanie produktów i towarów

Znakowanie produktów i towarów to dziedzina, jaką udało nam się dokładnie zgłębić, a na bazie zdobytej wiedzy i bogatego doświadczenia stworzyliśmy doskonałe rozwiązania idealnie odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Historia produktów firmy Logopak na rynku polskim rozpoczyna się bowiem już w 1997 roku.

Firma Logopak East Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie i jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta systemów druku i naklejania etykiet – Logopak Systeme, nie tylko na terenie Polski, ale również w sąsiadujących krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

logopak siedziba

ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU

 

Detektory ciał obcych w produktach to druga linię produktowa naszej firmy. W zależności od zapotrzebowania klienta stosowane są dwie technologie: detektory metalu marki Fortress Technology oraz X-ray marki Mekitec. Ofertę dopełniają wagi dynamiczne, które można zintegrować z systemem detekcji.

Specjaliści LE służą fachowym doradztwem w zakresie rozwiązywania problemów związanych z systemami zapewnienia jakości.

Wszystkie branże

Logopak East Sp. z o.o.

ul. Serwituty 23
02-233 Warszawa

NIP: 123-00-05-510

Recepcja: +48 22 343 98 02
Fax: +48 22 343 98 04

Biuro: +48 22 343 98 62/64, e-mail: info@logopakeast.pl

Serwis: +48 22 343 98 66,
e-mail:
serwis@logopakeast.pl

Sprzedaż maszyn:
Tomasz Czubaty, +48 661 662 722, e-mail:
tczubaty@logopakeast.pl
Robert Kania, +48 604 632 551, e-mail:
rkania@logopakeast.pl
Konrad Kościółek, +48 697 037 992, e-mail:
kkosciolek@logopakeast.pl
Marek Markowski, +48 604 131 823, e-mail:
mmarkowski@logopakeast.pl
Robert Mikoda, +48 887 079 407, e-mail:
rmikoda@logopakeast.pl
Anna Skrzypkowska-Walasek, +48 604 751 752, e-mail: askrzypkowska@logopakeast.pl

Obsługa posprzedażowa (przeglądy, etykiety):
Wojciech Jarząbek, +48 22 343 98 63, e-mail: aftersales@logopakeast.pl



Kontakt