Szukaj
Logopak East

Logopak

Rozwiązania w znakowaniu i etykietowaniu dla Twojego biznesu

Znakowanie produktów to obszar, w którym posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie. Nasze rozwiązania w zakresie etykietowania , oparte są na latach praktyki. Ekspertyza prowadzona przez specjalistów, pozwala doskonale dostosować nasze rozwiązania do potrzeb klientów.

Na rynku polskim istniejemy od 1997 roku. Przez ponad 25 lat udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, obsługujemy klientów nie tylko w Polsce, lecz także w sąsiednich krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanego niemieckiego producenta systemów drukujących i etykieciarek – Logopak Systeme. Działamy w oparciu o współpracę i szukanie optymalnych rozwiązań.

logopak siedziba


Wyjątkowe technologie

Znakowanie przemysłowe oraz automatyzacja tego procesu to nie jedyny obszar naszej działalności. Od kilku lat naszą drugą linię produktową stanowią specjalistyczne urządzenia do detekcji ciał obcych występujących w różnych produktach, m.in. żywnościowych.

W zależności od typu produktu i specyficznych wymagań Klienta stosujemy dwie innowacyjne technologie. Pierwsza z nich, związana z zaawansowanymi systemami marki Mekitec, umożliwia wykrywanie zanieczyszczeń o dużej gęstości w zróżnicowanych gabarytowo produktach. Dzięki technologii x-Ray jesteśmy w stanie wykryć zarówno bardzo małe (nawet 0,5 mm) cząsteczki metalu, jak i większe elementy chrząstek, kamieni, szkła oraz innych zanieczyszczeń.

Druga technologia, skupiająca się na wykrywaniu metali, stosowana jest w przemysłowych detektorach angielskiego producenta Fortress Technology. Urządzenia do wykrywania zanieczyszczeń wykorzystują indukcję elektromagnetyczną – w ten sposób wykrywają w produkcie metale żelazne (żelazo i jego stopy), nieżelazne (aluminium, cyna, miedź, ołów) oraz stal nierdzewną.

Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat nasz zespół zdobył wszechstronne doświadczenie, a firma pozyskała wielu usatysfakcjonowanych i lojalnych Klientów, którzy wybrali nasze produkty przed laty i wciąż trwają przy swoim wyborze. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą! W przypadku pytań oraz ewentualnych wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na zadane zapytania.Znakowanie przemysłowe to szereg praktyk i rozwiązań technologicznych, na których znamy się naprawdę dobrze. Cechuje nas wszechstronne doświadczenie w dziedzinie integracji projektów logistycznych. Komponując ofertę firmy, sięgnęliśmy po najnowocześniejsze możliwości w zakresie technologii, pozwalające dostarczać naszym Klientom produkty na miarę ich oczekiwań.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektów związanych z wykorzystaniem kodów kreskowych w magazynie. Oferujemy m.in. dedykowane drukarki i etykieciarki przemysłowe oraz urządzenia do odczytywania i przetwarzania danych zawartych w kodach kreskowych. Całość składa się na efektywną automatyzację procesu znakowania produktów i towarów, oszczędność czasu oraz sprawniejszą pracę szybkich linii produkcyjnych, magazynów, czy też centrów dystrybucyjnych.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla logistyki obejmującą następujące obszary:

  • systemy druku i naklejania etykiet,
  • oprogramowanie służące do śledzenia produkcji i efektywnego zarządzania magazynem,
  • terminale radiowe oraz sieć radiową.

 

 

Odpowiedzialność i zrównoważony rozwój

Naszą pracę cechuje przejrzystość i postawa etyczna. Działamy w oparciu o współpracę i szukanie optymalnych rozwiązań, okazując sobie szacunek i otwartość.

Wszyscy pracownicy Logopak East Sp. z o.o. są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa oraz wewnętrznych regulacji firmy. Aby zapewnić standardy zachowania, ustaliliśmy dla całej grupy PID * minimalne wymagania dotyczące zgodności, a także odpowiednie środki zapobiegawcze i kontrolne.

* Logopak East Sp. z o.o. jest członkiem POSSEHL Identification Solutions (PID), będącej częścią Grupy POSSEHL.

 

USTAWA O OCHRONIE SYGNALISTÓW

Wraz z wdrożeniem Zasad postępowania w sprawie naruszeń  oferujemy dostawcom, klientom, partnerom i pracownikom możliwość anonimowego zgłaszania incydentów. Opis procedury: Zasady postępowania w sprawie naruszeń PL

KODEKS POSTĘPOWANIA

Oprócz obowiązujących przepisów wszyscy pracownicy Logopaka są zobowiązani do przestrzegania wewnętrznych przepisów firmy. Dlatego też ustanowiono niniejszy Kodeks postępowania, który obowiązuje wszystkich pracowników grupy POSSEHL: Kodeks postępowania Logopak PL

KODEKS POSTĘPOWANIA DOSTAWCÓW

Logopak oczekuje od swoich dostawców zachowania standardów przyjętych w polityce firmy – Kodeks postępowania dostawców zawiera szczegółowe wytyczne: Logopak_Kodeks postępowania dostawców_PLCo nas wyróżnia?

Kontakt