Szukaj

Branże

Lider w dziedzinie etykietowania przemysłowego

Logopak jest pionierem i jednym z wiodących światowych dostawców systemów do przemysłowego etykietowania produktów oraz opakowań zbiorczych i palet. Rozumiemy Twoje złożone procesy i wymagania oraz opracowujemy dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz: najnowocześniejsze, całościowo zaprojektowane, w oparciu o nowoczesną technologię z uwzględnieniem potrzeb klienta.

Branża motoryzacyjna

Branża motoryzacyjna

Szczegółowa ekspertyza potrzeb sektora motoryzacyjnego umożliwia nam oferowanie doskonale dostosowanych rozwiązań do etykietowania, które zapewniają bezpieczne i niezawodne etykietowanie w wysoce zautomatyzowanej ciągłej pracy.

Branża papiernicza

Branża papiernicza

Wysokiej jakości rozwiązania Logopaka doskonale sprawdzą się dla dokładnego, szybkiego etykietowania papieru, tektury falistej, tektury, włókniny i wielu innych materiałów o różnych kształtach i rozmiarach.

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł farmaceutyczny

Nasze precyzyjne systemy etykietowania Logopak są doskonale dostosowane do wysokich wymagań branży farmaceutycznej pod względem jakości i bezpieczeństwa, zapewniając maksymalną niezawodność i kontrolę jakości.

Produkcja napojów

Produkcja napojów

Jako pionier i ekspert w branży napojów, Logopak specjalizuje się w szybkim i precyzyjnym etykietowaniu butelek, puszek, paczek, tacek, beczek i palet.

Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy

Specjalnie dla tego sektora Logopak rozwija w 100% bezpieczne systemy etykietowania zgodne z wysokimi wymaganiami Dyrektywy UE nr. 178/2002 (Bezpieczeństwo żywności).

Przemysł tytoniowy

Przemysł tytoniowy

Dzięki wydajnym systemom etykietowania zaprojektowanym w celu zapewnienia wyjątkowo wysokich prędkości cykli Logopak jest idealnym partnerem dla przemysłu tytoniowego, w którym istnieją wymagania procesowe szczególnie złożone.

Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny

Logopak dostarcza wysokiej jakości systemy etykietowania, które gwarantują zgodne z GHS, dwukolorowe oznakowanie towarów niebezpiecznych w przemyśle chemicznym.

Wysyłki, logistyka i e-commerce

Wysyłki, logistyka i e-commerce

Innowacyjne rozwiązania w zakresie etykietowania, dostosowane do wymagań firm logistycznych, spedycyjnych i e-commerce pod względem szybkości, elastyczności i bezpieczeństwa danych.

Inne branże

Inne branże

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa w branży materiałów budowlanych, kosmetycznej czy w przemyśle maszynowym, każdy segment ma swoje własne wymagania i procesy.

Kontakt